فروش انواع بلور و کریستال

بانوان ایرانی به هنگام خرید قابلمه استیل مارک کرکماز به مارک آن بیشتر توجه می کنند.

و اینکه قیمت آن چگونه است؟ آیا اصل است یا خیر ؟

امروزه جایگاه ایران در تولید استیل دنیا، در رده دوم قرار دارد و در خاورمیانه نیز رتبه نخست را چه به لحاظ حجم و چه از حیث کیفیت و تنوع طرح و رنگ به خود اختصاص داده است. استفاده از ظروف و تزئینات استیل به عنوان کالایی لوکس در هر خانه ای وجود دارد عنوان کالایی لوکس، بلکه به عنوان بخشی از ظروف و ملزومات مصرفی در بین خانواده ­های ایرانی رواج یافته است.

با توجه به اینکه مواد اولیه این صنعت در داخل کشور وجود دارد این صنعت ظرفیت بسیار بالایی در افزایش اشتغال دارد؛ اما این روزها در بازار استیل کشور حضور کالاهای بی کیفیت چینی و خارجی را مشاهده می کنیم البته کالاهایی هم هستند که چندین برابر قیمت مشابه داخلی به فروش می رسد.

این درصورتی است که فروشندگان می گویند قابلمه طرح گرانیتی تولید ایرانی بسیار با کیفیت تر از چینی است اما قیمت ان چندین برابر است اما در ظاهر هیچ فرقی با ایرانی ندارد و فقط کیفیت تولید ما بیشتر است .

بلور و گرانیت ایرانی و خارجی در بازار با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد. اما این قیمتها قیمت خریداری شده توسط مشتری است و شما اگر قصد تجارت بلور و گرانیت را دارید می توانید با قیمت کمتری از ما خریداری کنید و سود شما محفوظ خواهد بود.

جهت خریداری بلور و گرانیت ایرانی و خارجی با ما در ارتباط باشید.

مشاور فروش: آقای مهدوی

شماره تماس: 09195408763

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما